casio’dan 10.1 megapiksellik fotoğraf makinesi

Casio`nun yeni model Exilim Z1000 dijital fotoğraf makinesi, Hızlı Sistem firması tarafından Türkiye pazarına sunuldu .
Casio`nun yeni model Exilim Z1000 dijital fotoğraf makinesi, Hızlı Sistem firması tarafından Türkiye pazarına sunuldu. Casio Exilim Z1000, 10.1 megapiksellik (MP) yüksek çözünürlüğe sahip. Z1000, Exilim serisinin en yeni üyesi olma özelliğini taşıyor.

Otomatik parlaklık…..
Üründe 2.8 inch boyutunda ekran bulunuyor. Bu ekranın 230.000 piksellik yüksek çözünürlüğü, aydınlık ortamlarda bile parlak ve net bir görüntü alınmasını sağlıyor. Ekranın parlaklık seviyesi ortam koşullarına göre cihaz tarafından otomatik olarak da yapılabiliyor.

Casio Exilim Z1000, 3x optik, 4x dijital yaklaştırma (zoom) özelliğine sahip. Yeni model ürün ile 3:2, 4:3 ya da 16:9 görüntü (en/boy) oranlarında fotoğraf çekilebiliyor. 640 x 480 ebadında video çekim özelliğine de sahip olan Z1000, herhangi bir bilgisayara gerek olmaksızın direkt olarak yazıcılara bağlanabiliyor.

Bu yazı teknoloji kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir