cem yılmaz’dan hokkabaz

Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı ve Ali Taner Baltacı ile beraber yönettiği “Hokkabaz” filmi, 20 Ekim’de vizyona giriyor… Film dram komedi tarzındaki hikayesiyle, seyirciyi hem güldürüp, hem de ağlatacak. Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği “Hokkabaz”, İstanbul ve Çanakkale’de 7 haftada çekildi. Filmin tüm post prodüksiyon işlemleri de İstanbul’da gerçekleştirildi.

Cem Yılmaz filmde sihirbazlık yapan, diğer yandan da hokkabazca işleri olan İskender’i canlandırdığı filmin konusu şöyle: Çocukluk arkadaşı Maradona’nın (Tuna Orhan) dışında herkes İskender’in hokkabaz olduğunu düşünmektedir. İstanbul’dan hızla kaçmak zorunda kalan ikili, turne programına Sait`i de dahil ederek büyük risk alırlar. Baba Sait, İskender’i takdir etmeyi uzun yıllar evvel bırakmıştır. Turne üçlüyü kaynaştırırken, birbirinden ilginç olayları da beraberinde getirir.

Bu yazı sinema kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir