Devleti Devlete Şikayet Etmek!!!

İlk başta biraz çekindim yazmayayım dedim. Ama birden çok seyrettiğim için kendimi tutamadım. Bu nedir yaa_? Bu rahatlık nedir_? Bu nasıl bir insiyatiftir_? Bu nasıl bir bencilliktir_? O kadar çok şey söylemek geliyor ki içimden….Kimse bizim güvensizliğimizi sorgulamasın, bir kez daha güvenim sarsılmıştır Türk Polisine karşı. Sizden aşağıdaki linki izlemenizi rica ediyorum.

http://video.milliyet.com.tr/Motorlu-kuryecinin-feci-sonu_1_35777.htm?auto=1

Sayın Saygıdeğer Polis Memuru, ne oldu da o şekilde durma ihtiyacı hissettin_? Önüne bir araç mı çıktı_? Hayır! Önüne bir insan mı çıktı_? Hayır! Önüne bir hayvan mı çıktı_? Hayır! Sayın Polis Memuru neden ön çamurluklarını tekerleklere temas ettirecek kadar acı bir fren yaptın boş yolda.

Sayın Polis Memuru, arkandan geleni hiç düşünmedin değil mi_? Doğru ya sen Sayın Polis Memurusun!!! İstediğin gibi durabilirsin. Senin kurallara uymana gerek yok, kuralları uygulasan yeterli değil mi_? İstersen sen o yolun ortasında durursun, iki tost bir çay söylersin, yersin içersin, kimsede sana birşey söyleyemez değil mi_?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, işte ne bileyim bilmem kaç yıldır aynı yerinde duruyor. Şimdi yeniden keşfetme zamanı!!! Enerjimiz İstanbuldan… İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti…

Şimdi gelde “Devleti Devlete şikayet et bakalım”.

Ölen şahısa allahtan rahmet, yakınlarına sabır dilerim…

Devleti Devlete Şikayet Etmek!!!” hakkında bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir