dizüstü bilgisayarlar için kablosuz hoparlör..

müzik dinlerken ya bas’ın yada tiz’in yetmediği zamanlar olur , titretmek istersiniz camları. her ne kadar güçlü bir çıkışı olmasada logitech’in bu ürünü dizüstü bilgisayarınızın sesinin yetmediği ,tatmin etmediği durumlarda kurtarıcı olacaktır. en azından diğer bilgisayar parçası üreten firmalarında aklının bir kenarına bu ürünü üretmeyi yerleştirmişlerdir . üstüne ekleyerek ,geliştirerek yeni ürünleri piyasaya  çıkmasına sebep olacaklar .  ilerisi için belkide dizüstü bilgisayarlar için 5+1 kablosuz sistemleri göreceğiz.

işte kablosuz hoparlörle ilgili haber :

Logitech’in yeni tanıttığı kablosuz dizüstü bilgisayar hoparlörü Z-500 , dizüstü bilgisayarlarla üstün performanslı kablosuz teknolojisini kullanarak uyum içinde çalışıyor. Kablo karmaşasını tarihe gömen Logitech Z-500, sınırsız hareket özgürlüğünün yanı sıra, kaliteli akustik gücü sayesinde PC ve Mac bilgisayarlarda da dengeli bir ses çıkışı sağlıyor. USB alıcısı ile birlikte kullanılan  Logitech Z-500 Kablosuz Dizüstü Hoparlör sisteminin Türkiye satış fiyatı ise henüz belli değil.

kaynak:   http://www.teknolojivetasarimsitesi.com

Bu yazı bilgisayar dünyası, teknoloji kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir