domino’s pizza’dan online satış..

Domino`s Pizza`nın İnternet sitesi, ziyaretçileri için özel olarak hazırladığı sürpriz oyun büyük ilgi görüyor. Bir pizza ustasının pizza yapma serüvenini baştan sona yaşamanızı sağlayan bu online oyun sayesinde, Domino`s Pizza lezzetlerin nasıl üretildiğini ayrıntılı olarak görebiliyorsunuz.

Pek çok farklı çeşidiyle her türlü damak zevkine hitap eden ve Türkiye`nin en sevilen pizzalarını hazırlayan Domino`s Pizza`nın sitesini ziyaret edenler 5 aydır harika bir oyunla karşılaşıyorlar. Bir pizza ustasının pizza yapma serüvenini baştan sona yaşamanızı sağlayan bu online oyun sayesinde, Domino`s Pizza lezzetlerinin nasıl üretildiğini ayrıntılı olarak görebiliyorsunuz.

 

Bu yazı haber kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

domino’s pizza’dan online satış..” hakkında 2 yorum

  1. cemre

    merhaba rakadaşlar ben hepsi grubundan cemre ben zaten burayı biliyorum benim arkadaşım buranın sahibi ama yinede yaazdığınız iyi olmuş

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir