fifa 2008 demo yepyeni özelliklerle..

FIFA nın 2008 sürümünün DEMO sürümü artık indirilebilirken çıkış tarihine az bir zaman kala biraz olsun fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor.

FIFA 08’de yepyeni ve önemli bir mod karşımıza çıkacak; “Be A Pro”. Bu modda, istediğimiz bir futbolcunun rolünde olacağız ve maç sırasında sadece onu kontrol edeceğiz. Defans, orta saha ya da forvet oynayabileceğiz. New Star Soccer’ı oynamış olanlar, ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaklardır. Yalnız, Be A Pro modunu sanırız yapımcılar FIFA 08’de bir deneme sürecine alacaklar. Çünkü, sadece Exhibition modunda ve online desteği olmadan oynanabilecek. Maçlar sırasında, kamera sürekli seçtiğimiz oyuncuyu takip ediyor olacak ve aksiyon durumuna ya da kaçabileceğimiz yerlere göre şekil değiştirecek. Dribling sırasında hızlandığımızda kamera direkt olarak bizi arkadan takip edecek. Bu modda aynı zamanda oyun bize yardımcı olacak. Kaçabileceğimiz boş alanlar işaret edilecek, ofsayt pozisyonundaysak uyarılacağız. Eğer bir defansı oynuyorsak, o zaman da markaj yapmamız gereken futbolcu işaret edilecek. Bu mod, ileriki yıllarda FIFA’nın önemli bir parçası olabilir, tabii FIFA 08’de oyunculardan alacağı olumlu ya da olumsuz tepkilere göre bu şekillenecektir. Bunun dışında henüz Manager ya da Online modları hakkında bilgiler verilmiyor.

FIFA 08 Demo Download Tek Dosya:
FIFA 08 Demo Download 6 Part (Rapidshare.com):
Bu yazı bilgisayar dünyası, spor kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir