google’ın hizmetleri…

Google Adsense

Web sitelerinden kazanç elde etmek için kurulmuş içerik sayfalarına hedeflendirilmiş reklam yayınlama sistemidir.

Google Adsense

Google AdWords

Bütçenize göre yüksek ölçüde hedeflenmiş tıklama-başı-maliyet (CPC) reklam satın almanızın hızlı ve basit bir yoludur.
AdWords reklamları Google yanında AOL, EarthLink, HowStuffWorks ve Blogger dahil olmak üzere sürekli büyümekte olan Google ağında yer alan arama ve içerik sitelerinde de gösterilir.

Google AdWords

(Online) İnternet Gösterimcisi ile verdiği Hizmetler :

Google arama motoru hizmetinin yanısıra aşağıdaki hizmetleri de sunmaktadır:

  • http://gmail.google.com (Gmail,Google`ın e-posta hizmeti. Alanı 2,7 GB`ın üstündedir. Bir Gmail üyesinin davetiye göndermesi yoluyla, ya da cep telefonu yoluyla gmail hesabı edinilebilir.)  • http://www.google.com/language_tools (Google`ın birçok dildeki web sayfasını ve metni İngilizce`ye tercüme eden ve yine İngilizce web sayfalarını ve metinleri başka dillere tercüme eden hizmeti)

  • http://www.froogle.com (İnternet üzerinden ürün satın almak isteyenler için karşılaştırma şansı sağlayan arama motoru)

internet üzerinde indirilen Google uygulamaları :

  • http://talk.google.com (Google`ın Gmail hesabı olanlar için hazırladığı internet üzerinden mesajlaşma ve sesli görüşme yapılabilecek program)

GSM (GPRS) internet hizmetleri:

Bu yazı bilgisayar dünyası kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir