jabra’dan cep telefonu+müzik

Kablosuz iletişim ve mobil müzik aksesuarları alanında dünya lideri Jabra, müzikseverler için Jabra BT325s`yi geliştirdi. Jabra BT325s, tek bir kulaklıkta cep telefonu ve müzik çaları birleştiriyor. Jabra BT325s sayesinde kullanıcılar hem mobil olarak stereo müzik dinliyor hem de kendilerine gelen cep telefonu çağrılarını yanıtlayabiliyorlar.

More...
Mobil müzik aksesuarları alanında lider marka Jabra, müzik tutkunları için yepyeni bir alternatif sunuyor. Jabra tarafından piyasaya sunulan Jabra BT325s, 3.5 mm`lik jakı olan her türlü müzik çalara (MP3 çalar, CD çalar, walkman, vb.) uyum sağlıyor. Aynı anda Bluetoothâ özelliği bulunan cep telefonlarına da bağlanılabilen Jabra BT325s sayesinde kullanıcılar hem mobil olarak stereo müzik dinliyor hem de kendilerine gelen cep telefonu çağrılarını yanıtlayabiliyorlar.

Müzik çalara kablolu bir kulaklıkla bağlanan Jabra BT325s, içerisinde bulunan Bluetooth özelliği sayesinde cep telefonuna da eş zamanlı olarak bağlanarak kullanıcının müzik dinlerken kendisine gelen çağrılardan dilediğine yanıt vermesini dilediğini ise reddetmesini sağlıyor.

Kısaca Jabra BT325s:
– Bluetoothlu ve yüksek performanslı kablolu stereo kulaklık

– Kulaklık frekans aralığı: 20 – 15.000 Hz

– Uzaktan telefon kontrolü (açma, kapama, çağrı cevaplama, reddetme, tutma, bekletme, son aranan numarayı arama, sesli arama, sessize alma)

– Ses kontrolü

– Bluetooth ve pil durumunu gösteren çok renkli LED ışık

– 8 saate kadar konuşma

– 240 saate kadar bekleme

– 56 saate kadar müzik dinleme

– Su geçirmezlik özelliği

– Yeniden şarj edilebilen pil (AC güç sağlayıcı ile şarj edebilme özelliği)

– Orijinal kulaklıkları dahil 40 gram ağırlık

– Uzunluk 63 mm, genişlik 26 mm, derinlik 12 mm

– 10 metreye kadar çekim gücü

– 3.5 mm`lik jak uyumu

– Bluetooth 1.2 versiyon desteği

Bu yazı teknoloji kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir