kodak’tan çift objektifli fotoğraf makinesi..

 

KODAK, yeni modeli EasyShare V705 dijital fotoğraf makinesini duyurdu. Kodak EasyShare V705 dijital kamera, küçük boyutlarına rağmen, tüketicilere şaşırtıcı derecede geniş açılı fotoğraflar çekme imkanını sunuyor. Sahip olduğu Kodak Retina çift lens teknolojisi, 7 megapiksellik iki görüntü algılayıcı, bulanıklığı önleme ve Kodak Perfect Touch gibi özellikler içeriyor. Kullanıcıları, 5x optik zum aralığı ile nesnelere yaklaşıp detayları görebiliyorlar. Ayrıca, 22 çekim ve 3 renk modundan uygun olanları seçerek, otomatik ayarlama yapabiliyorlar. Dijital fotoğraf makinesi, Kodak Retina çift objektif teknolojisi, 7 megapiksellik iki görüntü algılayıcı, bulanıklığı önleme ve Kodak Perfect Touch gibi özellikler içeriyor. 22 çekim ve 3 renk modundan uygun olanları seçip otomatik ayarlama yapılabilen kamera ile en geniş kareleri panorama moduyla birkaç saniyede çekmek mümkün.

Kullanımı kolay fotoğraf geliştirme özellikleri sayesinde her zaman mükemmel fotoğraflar çekin.

KODAK PERFECT TOUCH Teknolojisi

Fotoğraflarınızın çektiğiniz andaki gibi canlı olmasını sağlayın.

  Daha iyi, daha parlak fotoğraflar

Bulanıklık önleme teknolojisi

Fotoğraf makinesi sallandığında, hedef hareket ettiğinde oluşan ya da düşük ışık koşullarının neden olduğu bulanıklıkları azaltır.

Çekim modları

  180º değerine kadar geniş açı sunan panorama birleştirme moduyla en geniş görüntüleri bile birkaç saniyede çekebilirsiniz

Fotoğraf makinesi üzerindeki görüntü kırpma özelliği

Önemli detayları görmek için fotoğrafları istediğiniz boyutta kırpabilirsiniz.

Bulanık fotoğraf uyarısı

Bulanık fotoğraf uyarısı sayesinde fotoğraflarınızın net olduğundan emin olabilirsiniz.

Dijital kırmızı göz azaltma

Fotoğraf çekimi sırasında kırmızı gözü otomatik olarak azaltır.

Histogram özelliği

Canlı görünüm, hızlı görünüm ve inceleme modlarında histogram özelliğini kullanarak fotoğrafınızın pozlama ayarını doğrulayabilirsiniz.

Güçlü ve basit video özellikleri

  30 fps hızda sesli VGA video (640 480) kaydedebilirsiniz

Yüksek çözünürlüklü geniş ekran

  Fotoğraflarınızı, geniş görüntüleme açısı sağlayan6,4 cm (2,5 inç) boyutundaki yüksek çözünürlüklü ekranda net bir şekilde görüntüleyin ve paylaşın
Bu yazı teknoloji kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir