kurşun geçirmez sırt cantası

kurşun geçirmez sırt çantasından Vaio FZ serisi, Bu sırt çantası sayesinde silahlı kişiler tarafından okulu basılan genç, kaçarken sırtından vurulma olasılığını da ortadan kaldırıyor. tabii okulun basılma olasılığı okadar öğrenci arasından sırt çantasına denk gelmesi olasılıklarıda gözarda edilmemeli. amerikanlar gine kendi faşizan ruhlarına hitap eden ürün yapmışlar. belki ürün satsın diye Türkiyede okullara saldırı bile yapabilirler

nese konumuza dönelim ;

MJ sırt çantası, arka yüzeye yerleştirilen balistik panel sayesinde kurşun geçirmez özelliğe sahip fakat sırtla temas eden yüzey yerine, sırt çantasının ön yüzünün kurşun geçirmez olmasını tercih edilmeliydi .

çantanın bir saldırı anında isabet alması, kurşunun çantanın içindekileri delmesi anlamına geliyor,teknolojik bir stili olan bu ürün, çağımızın diğer çantalarıyla benzer özelliklere sahip. Dizüstü bilgisayar için bir gözü bulunuyor. Çantanın kurşun geçirmezlik özelliği işinize yaradıysa eğer, bilin ki bilgisayarınız da delindi. Çantanın kişisel dijital asistan, cep telefonu, mp3 çalar için gözleri de bulunuyor. Güzel bir tasarımı olan bu çanta ABD`de 175 dolara satılıyor.

Bu yazı teknoloji kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir