menejerlik hastalarına müjde FM2007 çıktı…

Futbol menajerlik oyunu FM 2007, geçen yıl piyasaya çıkan sürümüne göre 100 yeni özelliğiyle İngiltere`de satışa sunuldu ve ilk hafta 91 bin kopyayla tüm zamanların en hızlı satan üçüncü oyunu unvanını ele geçirdi.
FM 2007`nin en dikkat çekici ve belirgin özelliği ‘konuşmak`. Yani oyucularınızla, medyayla, rakip takımın hocalarıyla ilgili olarak konuşmak sizin elinizde. More...

Maçtan önce basına ‘Maç bizim için kolay olacak` ya da ‘Rakip takımın gücünü biliyoruz ancak biz de çok formda bir takımız, kazanacağız` diyebileceğiniz gibi, ‘Yorum yok` diyerek sessiz kalmayı tercih edebilirsiniz.Takımla yapılan konuşmalarda hem maç öncesinde hem de devre arasında oyuncuları motive etmek mümkün.

FM 2007`de neredeyse gerçeğe yakın olarak tasarlanan ‘futbolcu gözleme` özellikleri de dikkati çekiyor. Görevlendirdiğiniz gözcüler, takip edilen oyuncunun kulübü tarafından hangi paraya serbest bırakılabileceğini, sizin teklifinizi isteyip istemeyeceğini ya da sizin kadronuzda aynı mevkide oynayan oyuncuya göre karşılaştırmasını yapıp transfere gerek olup olmadığını söylüyor.
Eğer gözcülerinize bölge araştırma görevi verirseniz, bunlar bulundukları ülkeleri yavaş yavaş kavrayıp tam anlamıyla bilgi sahibi olunca size futbolcular önermeye başlıyorlar.

Oyundaki bir diğer yenilik ise büyük kulüplerin birden fazla pilot kulüp ile anlaşma yapabiliyor olması. Böylece kadroda kendine yer bulamayan genç oyuncular bir pilot takıma kiralanıyor ve burada biraz ‘piştikten` sonra yıl sonunda yine takıma geri dönüyorlar. Yıl sonunda bütün dünya kulüplerinin sahip oldukları parasal büyüklük sıralaması açıklanıyor ve hangi kulübün daha zengin olduğu görülebiliyor. Sega ve Sigames`in geliştirdiği oyunda Türkçe dil seçeneği olmamasına rağmen, oyun sitelerinden yama yüklenerek FM 2007 Türkçe oynanabilecek.Türkçe yaması için tıklayın FM2007 DEMO için tıklayın

(yamayı yüklemek için :FM 2007 OYUNUNUN OLDUÄžU KLASÖRÜ AÇIN.DATA KLASÖRÜNE GİRİN.LANGUAGES KLASÖRÜNÜ AÇIN.
İNDİRDİÄžİNİZ BU DOSYANIN İÇİNDE LANGUAGES ADINDA BİR KLASÖR VAR.ONU AÇIN.
İÇİNDEKİ BÜTÜN DOSYALARI KOPYALAYIN.
AZ ÖNCE GİRDİÄžİMİZ FM 2007 OYUNUNU LANGUAGES KLASÖRÜNÜN İÇİNE BU DOSYALARI YAPIŞTIRIN.
SİZE DOSYAYI DEÃ„Å¾İŞTİRİP DEÃ„Å¾İŞTİRMEMEK İSTEDİÄžİNİZİ SORAN BİR UYARI VERECEK.
BU UYARIYA EVET DİYECEKSİNİZ.
VE ARTIK OYUNUNUZ TÜRKÇE.
BAŞARILAR.)

Bu yazı bilgisayar dünyası kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir