merak gideren video paylaşım sitesi uzman.tv

Youtube kısa sürede yakaladığı başarı videonun adeta yeniden keşfedilmesini sağladı.yaratıcı web tasarımcıları farklı dillerde binlerce video tabanlı web projesinin peşine düştü.

Bu arada telekom dünyasında yaşanan hızlı gelişimle geniş bant internet alanına yapılan yatırımlar sayesinde internette video tabanlı servislerin önü daha da açılmış oldu.

bu gelışmelerle beraber yeni web TV projeleri de art arda açılmaya başladı.

Bunun son örneği internette yeni bir web TV projesi. Site birçok farklı konuda ihtiyaç duyulan bilgiye, uzmanlardan gelen videolu yanıtlarla ulaşılmasını sağlıyor.
Sitedeki uzmanlar konusuna göre farklılık gösteriyor. Bu bir uzman doktor olabildiği gibi, astrolog, dağcı veya kuaför de olabiliyor. Amaç, aranılan yanıtın uzman diliyle, video aracılığıyla internet kullanıcılarına ulaştırılması. Sağlık, eğitim, astroloji, kadın, spor gibi konular en çok ilgi gören başlıklardan birkaçı.

şu anda internette olan içeriğin Üçüncü Nesil şebekeler kullanılmaya başladığında cep telefonundan da izlenebilen tasarım
sitede yaklaşık 3 bin videoya ev sahipliği yapıyor..

faydalı siteler içinde , , etiketleriyle tarihinde tarafınadan gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir