sadece zonguldak’ta mı şeçim olcak acaba…

Zonguldak Belediyesinin, 22 Temmuzdaki seçimler nedeniyle festival yapmama kararı aldığı bildirildi.
Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca, yaptığı açıklamada, geçen yıl 9’uncusunu gerçekleştirdikleri Karaelmas Uluslararası Kültür ve Sanat Festivalini bu yıl düzenlemeyeceklerini söyledi.
Seçim propagandaları çerçevesinde kentlerde mitingler düzenlenerek çok sayıda politikacının ağırlanacağını anlatan Gonca, şöyle dedi:
”Bu ortam içinde festival yapmayı uygun bulmadık. Her yıl haziran ayında gerçekleştirdiğimiz etkinliklere gelecek yıl devam edeceğiz. Halkımızın da bizi anlayışla karşılayacaklarına inanıyoruz. Çünkü, seçim süresince biz de vatandaşların nabzını tutarak hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadıklarını test etme imkanı bulacağız. Festival yapmama kararımızı Vali Yavuz Erkmen’e de ileteceğiz. Ancak, 21 Hazirandaki kentin kurtuluş yıl dönümünü her zaman olduğu gibi büyük coşku içinde kutlayacağız.”

kaynak:hakimiyet gazetesi

Bu yazı etki,tepki,yorum,vb.gibi, haber kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir