taksitli maganda kurşunu…(yorumsuz)

İzmir’in Konak İlçesi’nde düğünde tabancayla ateş edilmesi sonucu, 1 kadın öldü, 1 çocuk yaralandı.
Olay dün saat 23.30 sıralarında Kadifekale Surları içindeki Kır Kahvesi Çay Bahçesi’nde, 24 yaşındaki Metin ve 22 yaşındaki Güneş Tanboğa çiftinin düğün töreninde meydana geldi.. maganda kurşunları can almaya devam ede dursun (gerekli yasanın çıkması beklenilmekte…)MKE taksitli silah satma kampanyasına başlıyor…Makina ve Kimya Endüstrisi (MKEK) Genel Müdürlüğü Kırıkkale`deki mevcut silah fabrikasında 42 ayrı özellikte tabanca stoklarını eritmek amacı ile 10 ay taksitle silah satış kampanyası başlattı. MKEK tarafından yapılan açıklamada, tabanca satışlarında iki seçenek olarak peşin fiyatına indirimli ve banka kredi kartına satış uygulaması getirdi

MKEK Genel Müdürlüğünün vadeli kampanyalı satışa sunduğu tabancaların fiyatları 600 YTL ile 2 bin 205 YTL arasında değişiyor. MKEK Genel Müdürlüğünün Kırıkkalediki tabanca fabrikasında halen büyük bölümü MKEK Fatih-13, MKEK-Atmaca S3, MKEK-Şahin-08, MKE-Gümüşay ve MKE-Kanun adında 42 ayrı özellikte tabanca üretimi yapılıyor.

Bu yazı etki,tepki,yorum,vb.gibi, haber kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir