telekomda indirim…

Türk Telekom`dan yapılan açıklamaya göre, kotalı ADSL kullanıcıları, 1 Ağustos 2006`dan itibaren internete 1 megabit erişim hızıyla bağlanabilecek.Türk Telekom açıklamasında limitli ADSL erişiminde, 3, 6 ve 9 GB limitli bağlantıya sahip kullanıcılar için, önceden 512 kilobit olan temel internet erişim hızı 1 megabit`e çıkarıldı. Kota büyüklüklerinde herhangi bir değişik yapılmadı. TTNET BAÄžLANTILARINDA FİYAT İNDİRİMİ

Açıklamada, sınırsız TTNet internet bağlantısı hizmeti alan kullanıcılara, kullandığı pakete göre yüzde 17.5`e varan indirimler sunulacağı belirtildi. Buna göre, 99 YTL olan 512 kilobit hızındaki aylık bağlantı fiyatı 89 YTL`ye, 169 YTL olan 1 megabit aylık kullanım ücreti 139 YTL`ye ve 269 YTL olan 2 megabit olan aylık kullanım ücreti de 229 YTL`ye düşecek. Öte yandan, aylık kullanım ücreti 49 YTL olan 256 kilobit`lik sınırsız internet paketi kullanıcıları, tercih doğrultusunda 1 Eylül 2006 tarihinden itibaren aynı fiyata 1 megabit`lik (1024 kilobit) hız ve 6 gigabayt kotalık paketten yararlanabilecek. Yükseltilmiş hız ve kotalı ADSL paketini aynı fiyatla kullanan kullanıcılar istedikleri takdirde 6 ay içerisinde herhangi bir zamanda eski paketleri olan 256 kilobit sınırsız internet erişim paketine geri dönebilecek.

Bu yazı bilgisayar dünyası kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir