tercüme bootları ile çeviri hizmeti…

google talk da bir dilden diğerine anlık çeviri yapmak için google talk bot ları kullanabileceğiz. ne yazık ki türkçe için bir seçenek bulunmuyor ama ingilizce biliyorsanız artık italyanca, fransızca, japonca, çince ve birkaç dili daha google talk yazışmalarınızda çok fazla sorun çekmeden kullanabileceksiniz.

Şu an 24 bot kullanılabilir durumda: ar2en, de2en, de2fr, el2en, en2ar, en2de, en2el, en2es, en2fr, en2it, en2ja, en2ko, en2nl, en2ru, en2zh, es2en, fr2de, fr2en, it2en, ja2en, ko2en, nl2en, ru2en, zh2en.
Googletalk çevirmen botlarını kullanabilmek için [bir dilden]2[diğer dile]@bot.talk.google.com şeklinde eklemeniz gerekmekte örneğin en2fr@bot.talk.google.com Türkçe kullanım içinde tasarım yapıyolardır umarım…

     

indirmek için tıklayın

Bu yazı bilgisayar dünyası, faydalı siteler kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir