zonguldak’ta tabelalar iniyor..

Zonguldak kent merkezi ve şehir ana arterleri üzerinde bulunan tabelalara yönelik operasyon başlıyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Zonguldak Belediye Başkanı Gonca “İndirmeyenlerin tabelasını indiririz” dedi.
Şehir merkezinde olağan üstü olarak yaşanan tabela kirliliğinden herkesin rahatsız olması gerektiğini ifade eden Belediye Başkanı Gonca “Bu şehri ben tek başıma güzelleştiremem. Sadece belediye olarak bizler yol ve yöntem gösterip birlikte uygulamalıyız. Şehir merkezinde yaşanan tabela kirliğinden büyük bir çoğunluk rahatsız. Bu konu ile ilgili her zaman şikayetleri dinliyoruz. Toptancılar sokağında zemin çalışması ile birlikte tabela düzenlemesi yaptık. Diğer caddelerimizde de bunu başlatıyoruz. Bazı tabelalar var ki bir tel ile tutturulmuş. Çoğu özensiz ve düzensiz. Esnaf arkadaşlarımızdan bu konuda yardım ve destek bekliyoruz. Birlikte bir çalışma ile modern ve Zonguldak`a yakışır bir düzenleme yapmak zorundayız. Daha önce iki defa tebliğ yapıldı ancak arkadaşlarımız tabelalarını indirmek istemediler. Önümüzdeki günlerde biz “Tabela çöplüğünden kurtulalım” şeklinde bir kampanya başlatacağız. Esnaf arkadaşlarımızda bu kampanyaya destek verecekler diye ümit ediyorum. Buna rağmen caddelere doğru uzatılan kötü ve tehlikeli tabelaları kendi ekiplerimiz ile indireceğiz. Allah korusun öyle tabelalar var ki her an birinin kafasına düşüp ölümlere neden olabilir” dedi.
Bu yazı haber kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir