Zonguldak’ta ufo mu?

Anılan saatlerde Zonguldak Limanı üzerine garip bir cisim dolaştığını haber alınca balkona fırladık. Ancak ortada hiç bir gariplik yoktu. Yine de ihbarı veren kişiye (gerektiğinde ismi açıklanacak) verdiğimiz söz nedeniyle bir kaç kare fotoğraf çektik. Nasıl olsa herhangi bir gariplik olmadığı için de fotoğrafların bilgisayara aktarımında aceleci davranmadık. Ancak günler sonra şu anda üç ayrı renkte izlemiş olduğunuz (IMG_0037) fotoğraf ve izleyen karelerde parlak bir cisim dikkati çekiyor ve fotoğrafı oluşturan manzaradan adeta ayrılıyordu. Fotoğrafın tümünü herhangi bir sansasyona yol açmamak ve korunması açısından yayınlamadık.

Kamuoyunun bilgilenme hakkına öteden beri saygı gösteren Haber Zonguldak olayı daha fazla bekletmeden okurlarına ve tüm dünyaya duyuruyor.

Sonraki gelişmeleri ve diğer karelerdeki görüntüleri ayrıca duyuracağımızı belirtirken işin habercilik boyutunda da üzerimize düşeni yapacağımızı bilmenizi isteriz.


Yayın tarihi: 30.07.2007 /14.13.38

Haber Tümüyle haberzonguldak’tan alıntıdır , daha ayrıntılı haber için tıklayın ( tıklayınca anasayfada bulunan bu sayfadan sıkılanlar için linki ile ilgili haber karşınıza gelecektir )

Bu yazı bilim, faydalı siteler kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir