blog ödülleri yarışması 2009…

2009 Blog Ödülleri’nin takvimi belli oldu. Blog sayfasına sahip olan tüm kişi ve kurumlar, 13 farklı kategoride ödül verilecek yarışmaya 21 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında başvurabilecek. Kazananlar ise 2 Mayıs 2009 tarihinde düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Blog Ödülleri Yarışmasında geçtiğimiz sene çok yakınımdan kardeşim teknoloji kategorisinden 2inci olmuştu.  bakalım bu sene kimler ,hangi ödülleri alacak . ilerisi için belkide blogunluk’de başarılı bloglar arasına girebilir.

Kazananların 2 Mayıs 2009 Cumartesi günü düzenlenecek ödül töreninde açıklanacağı 2009 Blog Ödülleri kadın, yemek, otomobil, kişisel, hobi, kültür-sanat, reklam – pazarlama, topluluk, teknoloji, haber – gündem ve şirket blogları olmak üzere tam 13 farklı kategoride dağıtılıyor.

2009 Blog Ödülleri’nin sahipleriyle buluşma süreci şu aşamalardan oluşuyor:
– 21 Mart – 05 Nisan 2009 Kayıtların alınması
– 06 Nisan – 10 Nisan 2009 Kayıtların değerlendirilmesi
– 11 Nisan – 26 Nisan 2009 Oylama süreci
– 27 Nisan – 01 Mayıs 2009 Oylamanın değerlendirilmesi
– 02 Mayıs 2009 Blog Konferansı ve 2009 Blog Ödülleri Töreni

Katılım koşulları
1. Yarışmaya yalnızca Türkçe içerikli bloglar katılabilir.
2. Bir blog ile en çok bir kategoride başvuru yapılabilir ancak başvuru sahibi farklı bloglar ile diğer kategorilere de başvuru yapabilir.
3. Blogun yarışmaya katıldığı kategori ile içeriği örtüşmelidir.
4. Blog sahibi yarışmaya katılırken gerçek kişisel bilgilerini vermek zorundadır.
5. Blog sahibi kendisine verilen kodu bloguna yerleştirerek blogun kendine ait olduğunu doğrulamalıdır.
6. Herhangi bir kategoride yeterli başvuru olmaması durumunda kategori iptal edilebilir. Bu durumda o kategoriye ait bloglara, içeriğine uygun başka bir kategoriye geçme hakkı tanınır.
7. Yarışmaya katılacak blog içeriğinde; T.C. yasalarına ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, tüzükleri çiğneyen, her türlü yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, örf ve adetlere karşı, müstehcen, din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler, kişi ya da grupları tahrik edici, itibar zedeleyici, hakaret, tehdit, taciz amacı taşıyan ibareler, nefret dolu, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı içerik, “hack”, “crack”, “warez”, mp3 içeren mesajlar, illegal sitelere ait bağlantı, yine bu tarz içerik kullanamaz.
8. Parola korumalı, içeriği halka açık olmayan bloglar yarışmaya katılamazlar.
9. Bloglar yarışma koşullarının herhangi birini karşılamadığı taktirde yarışmanın herhangi bir safhasında önceden bildirilmeden diskalifiye edilebilirler. Başka bir blog ya da sitenin tasarımını (o blog/site için özel yapılmış ise), içeriğini kopyalayan bloglar, değerlendirme süresi içinde ve/veya sonrasında diskalifiye edilebilir. Bu sitelere ödül verilmesi durumunda, verilen ödüller geri alınır.
10. Yarışmaya yönelik kötü niyetli oy kullanımı tespit edildiğinde blog yarışmadan diskalifiye edilir.
Yarışmaya ilişkin detaylara  2009.blogodulleri.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

2009 Blog Ödülleri Videosu

blog ödülleri yarışması 2009…” hakkında 2 yorum

  1. Mûhibbi

    Siz başvuru yapmamışsınız galiba. Yapsaydınız oyum kesinlikle sizeydi, ama seneye artık. Kültür-Sanat kategorisinde sizi de bekleriz 😀 …

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir