Çağan Irmak’tan ulak 25 ocak’ta sinemalarda..

Mustafa hakkında herşey ,babam ve oğlum ve şimdi ulak … filmin fragmanını izlerken Çağan Irmak’a ait olduğu anlaşılıyor hemen.. önceki filmlerinde olduğu gibi senaryo ve yönetmeni olduğu film gişede başarılı olur umarım ve daha çok filmini izleriz..

Zamansız ve mekansız bir öykü Düzeni yekten bozulmuş bir köye, köy köy dolaşan bir seyyahın, Zekeriya’nın gelişiyle ve beraberinde getirdiği sırlarla başlar film. Zekeriya ile gelen sırlar köye, geri dönülmez bir değişim yaşatacaktır. Filme adını veren Ulak İbrahim, çok yakında seyirciye yüzünü gösterecek ve tüm sırlar su yüzüne çıkacak

Türk sineması ve tiyatrosunun önemli isimlerinin bir araya geldiği filmde, 25 kişilik bir çocuk oyuncu kadrosu da rol alıyor. Çetin Tekindor , Yetkin Dikinciler , Hümeyra , Feride Çetin , Şerif Sezer , Zuhal Gencer , Selda Özer bunlardan birkaçı,Performanslarıyla, yönetmeni mutlu eden çocuk oyuncularıyla, ULAK izleyenlere umut veren bir film.

Bu yazı sinema kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir