eksantirik.net 1 yaşında

zaman su gibi akıp geçmiş.. bir sene ne kadar çabuk geçti anlayamadım. yayına başlayalı tam bir sene oldu. kendi çapımda bişeyler yapmaya çalıştığıma inanıyorum. zaman buldukça ,kafa yordukça bişeyler ekledim paylaşmaya çalıştım sizlerle..

eksantirik nedir diye merak edenleriniz olmuştur belki, ilk bilgisayarımla nete bağlandığım zaman tabii ozaman böle adsl olayları falan yok ,hotmailden mail alıcam deniyorum acemiyiz ,çömeziz daha pc başında … deniyorum deniyorum kabul etmiyor , adsoyad ,soyadad ,soyad_ad falan bütün kombinasyonları denedim olmadı ,en sonunda içten yanmalı motorlara hayran birisi olarak aklıma eksantirikmili geldi ,imla kurallarına göre yazılışı tartışılır ama ilk denememde oldu ,ilk mail adresimde öle oluşmuştu, sonra ufaktan ufaktan bişeyler öğrenmeye başlayınca eser kalmadı tabii eksantirikten falan..

sonra sonra pc bambaşka bir olay ,farklı farklı dalları ,farklı farklı branşları var , donanım ,yazılım, teknik ,web tasarımdı , kendimi denemek istedim bu işe giriştim ,pek de iddalı olmasamda teknolojik haberleri ,pc haberlerini ,Zonguldak ile ilgili haberleri resimleri ,sinema ile ilgili haberleri ,müzik ve sanatla ilgili haberleri faydalı bilgileri vede ister siyaset deyin ister politika parmak basmaya gerek duyduğum bazı güncel veya güncel olmayan konulara yer verdim… boş vaktim oldukça , daha çok elle tutulur ,daha çok güncel hayatımızda işimize yarayan şeylerle devam etmeyi düşünüyorum , umarım faydalı olabilmişimdir ,olabilirim…

Bu yazı etki,tepki,yorum,vb.gibi kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir