elektrik hattından internet..

Geniş bant çözümleri sunan Yaksu, elektrik hattından İnternet bağlantısı sağlayan YaksuPlug ürününü CeBIT Eurasia 2006`da tanıtacak. Firma ayrıca Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuarda yüksek performans ürünlerini bireysel ve kurumsal kullanıcılara sergileyecek. Türkiye`de geniş bant İnternet erişiminde bir ilk olan elektrik hattından İnternet bağlantısı sağlayan YaksuPlug /APA- 2000-DB çözümlerinde; elektrik dağıtım panosuna veya alçak gerilim trafosuna monte edilen bir ana dağıtım ünitesi tüm ağı kontrol ediyor. 205 Mbps geniş bant hızına ulaşabilen YaksuPlug, ev ve iş yerlerinde ana dağıtım ünitesine bağlı mevcut tüm elektrik prizlerinden İnternet erişimi sağlayabiliyor. YaksuPlug`ta bulunan VLAN desteği sayesinde ayrıca, aynı bina içerisinde kullanılan farklı ağ bağlantıları birbirinden ayrılabiliyor. Her çeşit kullanıcının kolayca bağlanabilmesi için Ethernet arayüzü bulunan YaksuPlug; VoIP özelliğiyle de ister analog ister IP telefonlara bağlanabiliyor.

Yaksu, CeBIT Eurasia 2006`da ADSL Modem, ve VoIP , Uydu Antenleri, BPL alanında ürettiği yüksek performans ürünlerini sergileyecek.

İnternet üzerinden sınırsız ve bedava görüşme imkanı sağlayan Skype yazılımının desteklediği YP200 Yaksu Phone ve YP600 Skype Santral ile yüksek ses kalitesinde VoIP görüşmeleri yapılabiliyor.

Yaksu; YPS2200 Mobil Uydu Anteni içerisinde yer alan GPS Modul ve 60 derece/ saniye reaksiyon hızı sayesinde sahip olduğu geniş bir kapsama alanıyla; karayolu seyahatlerinde kesintisiz ve net bir şekilde uydudan televizyon izleme imkanı sağlıyor.

Bu yazı bilgisayar dünyası kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir