günlük,sunucu,veritabanı VE Türkçe karakterler…

sınavlar ile uğraşırken tabiyki günlük ihmal ediliyor . boş vakit bulmak bişeyler yazıp eklemek , ilham perilerini gaza getirmek güç oluyor .ilham perileri gaza getirincede sunucu taşınmasından dolayı bazı sorunlar ortaya çıktı , yorum kısmı , ziyaretçi sayacı gibi birçok eklenti pasiv hale geldi . bunların düzelmesi maalesef benim bilgi alanım dışında kaldı , blogcu , günlük yazarı , wordpress profesörü , web tasarımcısı ,makina mühendisi  adayı arkadaşım imdadıma yetişiyor her zaman olduğu gibi , sizlerin huzurunda gine ona tekrar tekrar teşekür ediyorum , wordpressle ilgili yaşadığım problemlerde sürekli yardım eden  dmry gine en son yaşadığım problemlerde desteğini gine esirgemedi . sitede yaşadığım sorunlardan sonra tekrar bişeyler ekleme fırsatı buldum sonunda .

eskisi gibi kaldığım yerden devam edebilirim . güncellemelerle yoluma devam edeceğim  , ilk olarak karikatür sayfasına yenilerini ekledikten sonra , bütün Türkiyeyi kar altında bırakan çılgın manzaralardan birkaç fotoğraf ve uzun süredir yenilerini eklemediğim ilginç fotoğraflar albümü gelecek .  sonrasında ise ,öncedende bahsettiğim yemek tarifleri kategorisinide eksantirik.net arşivine kazandırmak olcak .

Bu yazı etki,tepki,yorum,vb.gibi kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir