Hürriyet Gazetesi`nin internet sitesi Hurriyet.com.tr, sayfa görüntülemede New York Times, Der Spiegel, The Guardian gibi gazete ve dergileri geride bıraktı.

İnternet trafiğinin izlendiği Alexa verilerine göre, Hurriyet.com.tr, sayfa görüntülemede 30-35 milyonla gazeteler liginde dünyada birinci sıraya kadar çıktı.

İNTERNET gazetesi Hurriyet.com.tr, internet trafiğinin takip edildiği Alexa verilerine göre, dünyadaki tüm gazete sitelerini geride bırakarak sayfa görüntülemede(PV) 30-35 milyonla birinci sıraya yükseldi. Hurriyet.com.tr, tekil ziyaretçide (UV) ise, 1 milyon 250 binle dünyada ilk 10`a girdi. PV sayısına göre sıralamada Hurriyet.com.tr`yi, 22-26 milyonla Alman Der Spiegel, 13-16 milyonla Amerikan New York Times, 10-12 milyonla İngiliz The Guardian izledi.nasıl oluyorda ,magazin ile uyduruk kaydırık haberlerle , haber alma özgürlüğünü kısıtlayarak ,dünyada olan biteni ,Türkiyede olan biteni işine geldiği gibi tarafsız olmadan ,objektij olmadan ,provakatör misali insanları galyana getirerek hürriyet dünyada lider olmuş.. aslında şaşırmadım değil ,habertük ,milliyet vb gibi benzeri düşünmeyen toplum yaratan medya formatları ülkemizin durumundan belli oluyor ,reyting oranlarından,Türkiyede en yüksek tirajlı gazetelerden ,izlenen dizilerden ,izlenen yarışma programlardan .. anlayamadığım diğer dünya ülkeleri’de böyle sanırım.. herkes herşeyden memnun ,küresel ısınmadan ,işgallerden ,savaşlardan ,açlıktan ..

26,08,2007 tarihli hürriyetin web sitesinde olan haberleri print screen yaparak kaydettim ,aralarından ne kadar gereklı ,ne kadar gereksiz haber var , ne kadarı magazin bir bakalım..

ilk olarak en üst sayfa ;

sayfaların büyük resmi için üstüne tıklayın..

alt sayfa;

Bu yazı etki,tepki,yorum,vb.gibi kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir