ileri tarihli mail gönderme..

tam olarak arayıpda bulmak istediğim bu değildi aslında , merak edip ileri tarihli sms yollamayıda aramıştım ama ,internet tamamiyle bilgi paylaşım ortamı falan tamamda ,ücret ,arama motorlarının alakasız cümleleri kaynak olarak gösterip link vermesi aslında internetin biyerde samanlıkta iğne aramayada benzetebiliriz. iyi bir bilgisayar kullanıcı olmak yetmiyor ,yanında arama motor kullanmayı da bilmek lazım. hangi kelime ile ,cümle ile arama yapıcağını iyi kestirmek lazım. burda sizlerle ücretsiz ve kolayca sms atabildiğimiz bilgiyi de paylaşmak isterdim ama bulamadım maalesef. sadece ileri tarihli mail nasıl atılır? ,nerden atılır? bunu paylaşabileceğim.

gelelim mevzuya:

Bir arkadasinizin dogum gununu kutlayacaksiniz ayni zamanda birkac yil ilerisi icinde dogum gunu kutlama maili gondereceksiniz. bu durumda ileri tarihli mail gondermeniz gerekecek. bu islemi ucretsiz olarak sunan web sayfası  adresi www.futureme.org

Ileri tarihli mail gonderme – Gelecege mail gonderme

sayfadan en kisa 1 yil ilerisine en uzun 30 yil ilerisine mail gonderebiliyorsunuz. sayfaya girdiginizde bir mail formu ile karsilasacaksiniz. ust kisima gondermek istediginiz kisinin mail adresi 2. bolume mail konusu 3. bolume mesajiniz ve alt tarafa da ulasmasini istediginiz tarihi giriyorsunuz. guvenlik kodunuda yandaki pencereye yazmayi unutmayin.

eger benim mailimi sayfaya girenler gormesin diyorsaniz private secenegi ile kayitli olmaniz gerekiyor. ama kayit olmak istemiyorsaniz public secenegini seçerek mailinizi gonderebilirsiniz.

ileri tarihli mail gönderme..” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir