kingston’dan 1 GB MicroSD kart..

Kingston firması 1GB`lık MicroSD hafıza kartını piyasaya çıkardığını açıkladı.
Kingston Mobil Medya Ürün Müdürü Keyla Velazquez, ‚“Yeni cep telefonları boyut olarak küçülüp işlevsellik olarak artarken microSD form faktörü oldukça popüler oldu. Yeni 1 GB kapasitelerle, tüketiciler adres defterleri, fotoğraflar ve veri dosyalarından birden fazla zil sesleri, video, müzik ve daha fazlasına kadar daha etkin bir şekilde yönetebilecek‚ dedi.
Kingston microSD kartları, tam boyutlu bir SD kart olarak kullanım için bir Secure Digital (SD) adaptör ile birlikte veriliyor.
Kartlarda veri kaybına karşı koruma için adaptörün bir yerleşik yazma koruma düğmesi bulunuyor. Kingston, mobil cihaz ve içerik gerektirdikçe daha yüksek kapasiteli mobil bellekler üreterek bu cihazları desteklemeye devam edeceğini açıkladı.
www.kingston.com

Bu yazı bilgisayar dünyası, teknoloji kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..