online YEMEK…

Yaklaşık altı yıl önce faaliyete başlayan yemeksepeti.com`un aldığı sipariş sayısı 2,5 milyona ulaştı. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya`da hizmet veren yemeksepeti.com böylece bir rekora imza atmış oldu.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya`da internet üzerinden hizmet veren yemeksepeti.com aynı zamanda SMS aracılığıyla ve Digiturk 525. kanaldan da sipariş kabul ediyor. 190 bin kayıtlı kullanıcısı bulunan yemeksepeti.com`dan yararlanmak için ücretsiz üye olmak yeterli. Sonrasında ise toplam sayısı 1.200`ü aşkın restoran arasından kendi bölgenize teslimat yapanları inceleyerek dilediğiniz yemeği sipariş edebiliyorsunuz. Yemek ve menülerin fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilme fırsatı sunan yemeksepeti.com hem Türkçe hem de İngilizce olarak hizmet veriyor.

Bu yazı haber kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir