romantik filmi..

 

Okan bayülgen ve Teomanın oynadığı Romantin filmi daha önce bahsettiğim Türk film furyasına 8 senelik çaba sonunda Sinan ÇETİN’in yönetmenliğiyle 2 martta gösterime girdi ,umarım film beklenilen hedeflenen gişe başarısını gösterir.

film hakkında:

İki yakın arkadaş olan Gökhan ile Ömer, son derece güzel ama bir o kadar da gizemli bir kızla tanışırlar. Yasemin ismindeki bu kız, dilsiz olduğunu düşündürecek denli sessiz, ağzından tek bir kelime dahi çıkmayan ilginç bir karakterdir. Zor olansa, bu iki yakın arkadaşın da aynı kıza karşı duygusal bir şeyler hissetmeye başlamasıdır.

Bir gün bir cinayet olayına istemeden karışan Ömer, kaçmak zorunda kalır. Uzak kaldığı süre boyunca gönderdiği mektupların Gökhan tarafından Yasemin’e ulaştırılmadığından habersiz, aşkını içinde büyütür. Gökhan ise bu arada fırsatı değerlendirmekte gecikmez.

Şu ana kadar okuduklarınızı boşverin! Aslında Romantik hiç de burda yazılan gibi bir film değil. Elimizde tek bir kahraman vardır. Kahramanımız, bir kıza aşık olur; onun mutlu olmasını dilerken aşıkları ayırmaya çalışan bir kötü adamla tanışırız. Ama birden film yine kendisini döndürür ve asıl kahramanımızı bırakarak kötü adamın peşine takılırız. Artık kahramanımız kötü adamdır. Şimdi de sıra onun öyküsü ile tanışmaktır.

Bu yazı sinema kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir