cepte’de youtube …

Mini Map özelliğine sahip Nokia Web Browser ile erişilebilen YouTube videoları, kısa süre sonra hayata geçecek olan YouTube mobil sitesinden izlenebilecek. Ayrıca, YouTube video RSS bilgileri de yeni Nokia Video Center uygulaması üzerinden alınabilecek.
Mini Map içeren Nokia Web Browser, tıpkı PC`lerdeki Web tarayıcılarında olduğu gibi, YouTube Mobile ve benzeri sitelerdeki videoların mobil ortamda aranabilmesini sağlıyor. AVC video formatını da destekleyen YouTube Mobile ile, videolar tek bir tık`la tekrar tekrar izlenebiliyor. Mini Map`li Nokia Web Browser ve AVC video yeniden izleme özellikleri, yeni Nokia Nseries multimedya bilgisayarlarının hepsinde standart olarak bulunuyor.

Yeni Nokia Video Center, en sevilen içeriklerin Nokia Nseries multimedya bilgisayarında aranması, izlenmesi ve saklanması için rahat bir arayüz sunarak, geniş kapsamlı ve kullanımı kolay bir mobil video RSS ve video hizmeti sağlıyor. Bu uygulama, farklı markaların video RSS hizmetlerini, İnternet videolarını Nokia N95 multimedya bilgisayarın içinde barındırıyor.

Nokia Video Center, Nokia Nseries multimedya bilgisayarlarının satıldığı tüm ülkelerde kullanılabilecek. Bu uygulama, öncelikle Nokia N95`lere, ardından da yeni Nokia Nseries ürünlerinin çoğuna yüklenmiş olacak. Nokia Video Center ayrıca, S60 platformunda çalışan uyumlu bazı cihazlara da sonradan yüklenebilecek.

kaynak:HÜRRİYET

Bu yazı bilgisayar dünyası, teknoloji kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir