şarkı sözlerini otomatik olarak bulun..

EvilLyrics, dinlemekte olduğunuz şarkının sözlerini otomatik olarak buluyor ve küçük bir pencerede görüntülüyor. Böylece, dinlediğiniz MP3`ün bir yandan da sözlerine göz atabiliyorsunuz. Şarkı sözlerini kaydederek çevrimdışı olduğunuzda ulaşmanız da mümkün. EvilLyrics; Windows Media Player, Winamp, Sonique, iTunes ve RealPlayer gibi popüler MP3 çalarların tümünü destekliyor ve dinlediğiniz şarkıyı otomatik olarak tanıyıp sözlerini bulabiliyor. Program, özellikle yabancı şarkı sözlerini bulmada mükemmele yakın bir başarı sergiliyor. Türkçe şarkılardaysa işiniz şansa kalmış.

Türkçe desteği de bulunan programın karaoke arama, şarkı sözü yöneticisi, şarkının bir kısmıyla söz arama gibi özellikleri de var.

http://www.evillabs.sk

kaynak:pcnet

Bu yazı bilgisayar dünyası, faydalı siteler kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir