SAVAŞA HAYIR..

Lübnan ve Filistin`e yönelik Ereğli`deki 18 sivil toplum örgütünce başlatılan yardım kampanyası sürüyor. İlk tır, yarın düzenlenecek olan “Tek Yürek Olalım” etkinliğinin sonrasında Lübnan`a hareket edecek. Platformun hedefi 4 hafta sürece kampanya çerçevesinde 4 tır yardım toplayıp, Lübnan ve Filistin`e göndermek.

Ereğli`deki 18 Sivil toplum Örgütü`nce Lübnan ve Filistin`e yönelik Salı günü başlayan yardım kampanyası sürüyor. Platform adına bir açıklama yapan Hüseyin Ceylan, organizasyonda 18 sivil toplum kuruluşunun var olduğunu, bunun yanında 30`a yakın sivil toplum örgütünün de bu organizasyonu desteklediğini söyledi. “4 hafta sürecek olan kampanya çerçevesinde hedefimiz, her hafta bir tırı Lübnan ve Filistin`e göndermektir” diyen Ceylan, “kampanya 2 gün önce başlamasına rağmen, bir tırın 4`te 3`lük bölümünü dolduracak malzeme toplandı” diyerek, “Toplum bu konuya duyarlı” görüşüne yer verdi.

Bu yazı haber kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir