zonguldakta neler oluyor…

Y.B., fırında karşılaştığı birahane sahibi olan ve Zonguldak Devlet Demir Yollarında güvenlik görevlisi olarak çalıştığı bildirilen Hüseyin Aktaş (34) ile daha önceden kendisine küfür ettiği iddiasıyla tartışmaya başladı.

Kavgaya dönüşen olayda Y.B., üzerinde taşıdığı tabancayla ateş etmesi sonucu Aktaş’ı kalbi ve omzundan yaraladı. Zonguldak Devlet Hastanesine kaldırılmak istenen Aktaş, yolda yaşamını yitirdi. Y.B., suç aleti tabancayla yakalandı

ZONGULDAK`ın Yeşil Mahallesi Tersane Mevkii`nde büfe işletmecisi Hasan Hamamcıoğlu (38) ve Servet Hamamcıoğlu (40) kardeşler, sahilde sattığı biraları kendilerinden satın almayan Mustafa Aksu`ya (49) “Birayı neden bizden almıyorsun? Niye alışverişi kestin?” diye çıkıştı. Tartışma, tekme ve yumruklu kavgaya dönüştü. Eski bir boksör olan Aksu, kavga ettiği iki kardeşi kucaklayıp 5 metre yükseklikten sahile attı.

Halatlarla çektiler

Çevreden yetişenler Hasan Hamamcıoğlu`nu uçurumdan çıkarırken, Servet Hamamcıoğlu itfaiye ekipleri tarafından halatlara bağlanıp yukarıya çekildi. Başını taşa çarptığı anlaşılan evli ve 3 çocuk babası Servet Hamamcıoğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Evli ve 2 çocuk babası Mustafa Aksu, uçuruma attığı kardeşlerden birinin öldüğünü öğrenince önce “Katil oldum” diye bağırarak kaçtı, bir süre sonra da polise teslim oldu.

Bu yazı haber kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir