artos’ta kaldık…

kendi şansımızı kendimiz yarattık diye düşünüyordum ,yarı finalde’de almanya karşısında kendi şansızlığımızı yarattık . 3 defa geldiler ve üçüde gol oldu maalesef. herkes birbiriyle aynı hissleri paylaştı muhtemelen maç sonrasında , bu güzel futbolun peşinde final yakışır diyorduk ama olmadı . nasıl önceki maçlarda son dakika golleri ile elediysek rakiplerimizi ,bizde futbolun doğasında olan bir son dakika golüyle elendik.

herşeye rahmen final oynabilceğimize İYİ OYNANAN FUTBOL’LAinandırıldık ,inandık. UEFA kupasından sonra ,2002 Dünya kupasından sonra alınan başarıların tesadüf olmadığını ispatladık tüm dünya’ya . bunları da  unutmamak gerekir. zaten başarı denilen şey üstüne konularak elde edildiği zaman inanç katlanarak çoğalır. yoksa mucİze ve şans sözleri daha da fazla havalarda uçuşur.(Tıpkı komşumuz Yunanistan’nın geçtiğimiz turnuvada Avrupa şampiyonu olması gibi)

Fatih hoca ayrılabilceğini söylemiş , bir Galatasaray’lı olarak Hoca’ yı tanıyan iyi bir taraftar olduğumu söylebilirim ,aynı hareketi  hocamız UEFA kupasını aldıktan yapmıştı. SÜPER KUPA finali için “artık yeni gelen antrenör alır kupayı ” demişti.

ben bir anlam veremedim ,henüz daha kimsenin teri soğumamışken bu cümleleri söylemek etik olmadı bence.tamamen reklam yapılmak için düşünülmüş hareket gibi kokuyor . ama Türkiye’nin 1 numarası olan bir teknik adam’ın böyle “ucuz” hareketlere hiç ihtiyacı yok. inşallah medya’nın dili şürçmüştür gine ..

nese , Hoca’yı ,teknik heyetini ,futbolcuları herkes gibi gönülden tebrikk ediyorum .umarım Dünya kupasında , 2010’da gine başarılı maçlar çıkarırız . şart değil final oynamamız , final’i zorlamamız, adımızdan söz ettirmemiz bile yeterli …

TEŞEKÜRLER MİLLİ TAKIM…..

AVRUPA ŞAMPİYONASI İLE İLGİLİ ÖNCEKİ YAZILAR:

AVRUPA ŞAMPİYONASINA DOĞRU 

AVRUPA ŞAMPİYONASINA DOĞRU 2 

ARTOS’SA ARTOS ,OLMADI HİMALAYALARA KADAR.. 

Bu yazı spor kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir