yeni nesil ankresörlü telefonlar “TT nokta” ismiyle geliyor..

Yeni nesil telefonlar, çok yakında TT Nokta ismiyle sokaklarda kullanılmaya başlanacakmış. Türk Telekom kontörlü hatlarıyla ya da kredi kartlarıyla çalışabilen TT Nokta’nın üzerinde her tür işlemin kolayca yapılabilmesi için dokunmatik ekran, kısayol tuşları, metal klavye ve kredi kartı şifre giriş işlemleri için güvenli PinPad klavye yer alıyormuş. TT Nokta, kredi kartıyla yapılan işlemler sonrasında üzerindeki termal yazıcı sayesinde makbuz kesebiliyormuş. Bunun yanında kullanıcılar internetten indirdikleri içerikleri kart okuyucusu ve USB girişleri sayesinde kendilerine kopyalayabiliyormuş.

hayırlısı ne diyelim , ankresörlü telefonlara “jetonumu yuttu” diye yumrukladığımız günler geride kaldı , ama derseniz ki huylu huyundan vazgeçmez ,bu seferde” internet yavaş” ,yada “yok” diye yumruklarız.

teknoloji içinde , etiketleriyle tarihinde tarafınadan gönderildi.

eksANtirik hakkında

insanları bir nebze olsun uyandırmak ,bilinen ezberleri bozmak için web sitesini yayına başladım. uzun yada kısa soluklu bir yol belkide ,ne olursa olsun amacım hem ücretsiz kaynakları paylaşmak ,hemde muhalif olmak için muhalif olmadan birşeylere birazda olsa katkıda bulunmak. insanca yaşam için bir katkı sağlamak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir